Co dále vyrábíme?

Mimo hlavního artiklu, tedy vestavěných skříní, se společnost Komandor zaměřuje také na výrobu ostatního nábytku na míru. V níže uvedeném přehledu si můžete zjistit, jakou máme momentální nabídku nábytku na míru.

Interiérové dveře

Potřebujete nějak efektivně a pěkně oddělit úložné prostory od obývacích? Nemůžete provádět větší stavební úpravy? Potom je pro vás ideálním řešením umístění dělících interiérových dveří.

Vestavěné skříně

Vyrábíme kvalitní vestavěné skříně přesně dle potřeb zákazníka. Během celého procesu výběru je samozřejmostí naše odborná pomoc.

Knihovny

Knihovna je nejen praktickým místem pro ukládání knih. Zároveň může být i vkusným interiérovým doplňkem. Potřebujete-li poradit s rozložením, nebojte se na nás obrátit.

Šatny

Pokud máte možnost zbudování šatní místnosti ve vašem bytě či domě, měli byste ji využít. Ušetříte díky ní mnoho prostoru v ložnici a při využití vhodného nábytku určeného pro tento typ místnosti budete mít vše ještě o mnoho přehledněji uloženo.

Šatní systémy

Místnost na oblečení bez umístěného vhodného šatního systému není nikdy naprosto efektivně využita. Na míru navržený šatní systém však již bude vyhovovat všem požadavkům.

Pracovny

Zařizujete-li si doma pracovnu, základem musí být dost prostorný stůl a skříň na různé dokumenty. Ostatní vybavení je čistě na vašem vkusu. S vhodným výběrem vám rádi poradíme.

Obývací pokoje

Kvalitní a moderní nábytek ve vašem obývacím pokoji může mít mimo praktických vlastností i jiné přednosti. Zejména to pak mohou být reprezentativní vlastnosti, které jistě řada vašich návštěv ocení. Na výběru byste si tedy měli dát velmi záležet.

Dětské pokoje

Dětský pokoj by měl být zařízen vkusně a zejména odolně. Každé dítě si rádo hraje a nábytek občas trpí, s čímž musíte dopředu počítat. Pokud na to budete při výběru myslet, máte zaručenu dlouhodobou spokojenost jak vaši, tak i vašich dětí.

Ložnice

Ložnice stejně jako výše zmíněný dětský pokoj musí být zařízena vkusně a efektivně. Měla by pojmout všechno vaše oblečení pro denní nošení a jiné drobnosti. Především byste se v ní však měli cítit dobře, protože zde budete každý večer usínat.

Podkroví

Podkroví lze využít jako vhodný prostor pro ukládání sezónního oblečení a jiných málo využívaných věcí. Do takovýchto místností jsou také speciálně navrhovány skříně s posuvnými šikmými dveřmi.

Předsíně a haly

Především v malých místnostech lze ušetřit při umístění skříní mnoho volného prostoru a přitom vytvořit dost prostoru úložného. Stačí využít speciálně navržené systémy pro tato místa.

Solitéry

Pro ukládání mnohých drobností se nejlépe hodí různé komody a skříňky. Jejich výhodou je také bezesporu snadná manipulace s nimi v případě potřeby stěhování.

Korpusy

Výběr materiálu pro korpus skříně závisí především na množství peněz, které jste ochotni investovat. Pěkné a odolné řešení je použití dřevěné dýhy. Tato finančně nákladnější varianta je však častěji nahrazena kvalitním laminem ve více než sedmdesáti dekorech.

Rámy

Co se rámů týče, máte na výběr ze dvou variant. Nejvíce oblíbené je využití ušlechtilé oceli, ale pěkné a kvalitní rámy jsou vyráběny i z měkčího hliníku. Výběr je především na vás.

Výplně

Pokud je ve dveřích požadována výplň, nejčastěji je vybíráno z plaveného nebo akrylátového skla. Pro optické zvětšení místnosti lze také použít zrcadlo.

Doplňky

Všechen výše zmíněný nábytek lze dovybavit speciálními doplňky od společnosti Komandor. V nabídce jsou různé drátěné systémy na ukládání oblečení a speciální příslušenství do skříní, pro ukládání méně skladného oblečení jakým mohou být například kalhoty či kravaty.

Kontaktujte nás

Kontaktujte autorizovaného dealera v Říčanech nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.