Vestavěné skříně na míru – základní informace

Potřebujete nějak efektivně využít prostor ve vašem bytě? Běžná skříň ovšem vašim potřebám nevyhovuje? Právě v takovouto chvíli můžete potřebovat vestavěnou skříň vyrobenou přímo na míru dle vašich individuálních představ. Pokud by tedy právě toto řešení bylo pro vás zajímavé, můžete navštívit našeho autorizovaného obchodního partnera v Říčanech, případně některé z návrhových studií společnosti Komandor. Aby vám prodejce ovšem mohl případně poradit a následně udělat cenovou nabídku, je nutné, abyste měli již alespoň hrubou představu o vnitřním rozložení skříně. Na základě toho lze následně určit, zda je vámi požadované řešení proveditelné a pokud ne můžete si nechat navrhnout řešení přímo od odborníka.

Inspirovat se můžete v bohaté fotogalerii

Rozsáhlá fotogalerie vestavěných skříní vám může jednoduše pomoci při rozhodování, jaké konkrétní řešení si zvolit. Takto získanou inspiraci vám následně pomůže převést do reálného návrhu odborný prodejce. Zároveň s vámi prodiskutuje mnohé technické detaily, na které ovšem nelze zapomínat. Například si vyberete konkrétní druh použitého materiálu na korpus skříně a na mnohé doplňky. Na základě toho a konkrétních rozměrů lze vytvořit cenovou kalkulaci.

Máte nějaké nadstandardní požadavky a nikde jste nenašli podobné řešení? Nebojte se našemu návrháři sdělit, jaké je vaše konkrétní přání. Možnosti vestavěných skříní jsou tak variabilní, že se vhodné řešení jistě podaří najít.

Vestavěné skříně

Hodí se zejména tam, kde chce majitel nemovitosti uspořit maximum prostoru a přesto má požadavky na velký úložný prostor. Vestavěné skříně jsou dělány přesně pro tyto případy. Sdružují v sobě úložný prostor jak pro oblečení, tak i jako prostor pro ukládání sezónních věcí.

Přijde vám, že by se vám prostor při umístění skříně ještě více zmenšil? Aby k tomu nedošlo, je doporučováno pro optické zvětšení místnosti nechat si na dvířka instalovat zrcadla. Prostor se tak opticky roztáhne a místnost nebude působit tak stísněně.

Přiznat v interiéru vestavěnou skříň, či nikoliv?

Záleží čistě na vaší volbě, zda se stane vestavěná skříň běžnou částí vašeho interiéru, nebo ji pomocí vhodně zvolené barvy a použitého materiálu téměř skryjete před zraky návštěvníků. Pomocí šikovných otevíracích mechanismů je to dnes již naprosto běžné.

Na výrobě konkrétních vestavěných skříní se mimo truhlářů podílí i špičkoví designéři. Dvířka vašich skříní tak můžete vybavit například moderním polepem, který si můžete předem vybrat z nabízených návrhů, nebo vám bude zhotoven na míru. Před návštěvou studia v Říčanech byste také měli být rozhodnuti, jaký typ dvířek kování a úchytů budete chtít použít. V nabídce jsou jak klasická řešení, tak i zcela moderní varianty z nejrůznějších druhů materiálů. Pokud si s výběrem nejste jisti, zaměstnanci pobočky vám rádi a ochotně poradí. Jediné bez čeho se neobejdou, jsou rozměry požadovaného nábytku.

Kontaktujte nás

Kontaktujte autorizovaného dealera v Říčanech nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.